Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.)... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500005/Darnay-Kalman-Kaszinozo-tablabirak-I-II-Korfesto-torteneti-trefak-Bp-en1928-~II1559814
1559814
15215
302
Books: History
Leírás: Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
: tánczos_gábor