Könyvek: Történelem

Tételek száma: 125

15302.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15303.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15305.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15306.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15307.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15309.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15311.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
15312.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
15313.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft