Könyvek: Történelem

Tételek száma: 125

Bay Ferenc: Napóleon Magyarországon. A császár és katonái Győr városában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
15279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Friedrich Weissensteiner: Mária Terézia leányai. Fordította Szántó Judit. Bp.,1995, Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
15280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Edvard Radzinszkij: II. Sándor. Az utolsó nagy cár. Fordította Katona Erzsébet. Bp.,2006, Európa. Kiadói kopottas kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15281.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lenkefi Ferenc: Kakas a kasban. Francia hadifoglyok Magyarországon az első koaliciós háború idején 1793-1797. Bp.,2000, Petit Real. Kiadói papírkötés.
15282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15283.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15285.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15286.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A pamutkészítőgyár története. Bp., 1970, Pamutnyomóipari Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Készült 300 példányban.
15287.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15288.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15289.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft