15588.
302. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Gyenes Ernő: Anatomiai compendium. Orvosi Compendiumok Gyűjteménye. Bp., é.n., Universitas. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.