Darkó Jenő: A magyar huszárság eredete. A Debreceni Tisza István Tudományos Társaság I. oszt. Kiadványai VII. kötet 7. füz. Pécs, 1937, Studium Könyvkiadó Rt., 38 p. Kiadói tűzött papírkötés.
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok képpel illusztrálva.. Festett kiadói egészvászon kötésben.
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.
Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Andy Lightbody, Joe Poyer, Dick Cole: A világ harci repülői. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1992, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.