https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 41

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Darkó Jenő: A magyar huszárság eredete. A Debreceni Tisza István Tudományos Társaság I. oszt. Kiadványai VII. kötet 7. füz. Pécs, 1937, Studium Könyvkiadó Rt., 38 p. Kiadói tűzött papírkötés.
15331.

Darkó Jenő: A magyar huszárság eredete. A Debreceni Tisza István Tudományos Társaság I. oszt. Kiadványai VII. kötet 7. füz. Pécs, 1937, Studium Könyvkiadó Rt., 38 p. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
19
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok képpel illusztrálva.. Festett kiadói egészvászon kötésben.
15332.

vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok képpel illusztrálva.. Festett kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
15333.

Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15334.

Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.
15335.

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15336.

Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15337.

Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Antony Shaw: A II. világháború napról napra. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15338.

Antony Shaw: A II. világháború napról napra. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15339.

Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15340.

Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15341.

Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Andy Lightbody, Joe Poyer, Dick Cole: A világ harci repülői. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1992, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15342.

Andy Lightbody, Joe Poyer, Dick Cole: A világ harci repülői. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1992, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz