https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Judaika

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A zsidók egyetemes története III. kötet.: Izrael népének története. A második zsidó állam alkonyától Mohamed fellépéséig. Graetz nagy műve alapjén és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Szerk.: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Dr. Kohn Sámuel. Bp., 1907, Phönix Irodalmi Rt., XIII+616 p. Kiadói szecesziós festett aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.
15664.
 

A zsidók egyetemes története III. kötet.: Izrael népének története. A második zsidó állam alkonyától Mohamed fellépéséig. Graetz nagy műve alapjén és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Szerk.: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Dr. Kohn Sámuel. Bp., 1907, Phönix Irodalmi Rt., XIII+616 p. Kiadói szecesziós festett aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
A zsidók egyetemes története V. kötet.: Izrael népének története. Az általános üldözés századai. A kabal föltünésétől a spanyolországi számüzetéséig (1230-1492) Függelékül: A amagyar zsidók története. A vegyes házból származó királyok alatt. (1301-1526) Graetz nagy műve alapjén és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Szerk.: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Dr. Kohn Sámuel. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt., XVIII+622 p. Kiadói szecesziós festett aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15665.
 

A zsidók egyetemes története V. kötet.: Izrael népének története. Az általános üldözés századai. A kabal föltünésétől a spanyolországi számüzetéséig (1230-1492) Függelékül: A amagyar zsidók története. A vegyes házból származó királyok alatt. (1301-1526) Graetz nagy műve alapjén és különös tekintettel a magyar zsidók történetére. Szerk.: Szabolcsi Miksa. A magyar zsidók történetére vonatkozó részeket összeállította Dr. Kohn Sámuel. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt., XVIII+622 p. Kiadói szecesziós festett aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1941, Hungária ny. 468+56+16+III p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, szakadt hátsó előzéklappal.
15666.
 

A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1941, Hungária ny. 468+56+16+III p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, szakadt hátsó előzéklappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
EUR
,
28.00
USD
Ajánlatok száma:
2
Adam Kaczkowski: Auschwitz-Birkenau. Oswiecim, é.n., Panstwowe Muzeum. Kiadói kartonáltkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, négy nyelven,(lengyel, angol, francia és német nyelven.) Fekete-fehér fotóalbum Auschwitz-Birkenau-ról.
15667.
 

Adam Kaczkowski: Auschwitz-Birkenau. Oswiecim, é.n., Panstwowe Muzeum. Kiadói kartonáltkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, négy nyelven,(lengyel, angol, francia és német nyelven.) Fekete-fehér fotóalbum Auschwitz-Birkenau-ról.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
1
Schön Dezső: Istenkeresők a Kárpátok alatt. A haszidizmus regénye. Bp., 1997, Múlt és Jövő Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15668.
 

Schön Dezső: Istenkeresők a Kárpátok alatt. A haszidizmus regénye. Bp., 1997, Múlt és Jövő Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
EUR
,
7.20
USD
Ajánlatok száma:
0
Herbst-Krausz Zorica: Régi zsidó ételek.Bp., 1988, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15669.
 

Herbst-Krausz Zorica: Régi zsidó ételek.Bp., 1988, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
EUR
,
5.60
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés