Gulliver a törpék országában. max Fleischer filmjének szövege és képei... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500017/Gulliver-a-torpek-orszagaban-max-Fleischer-filmjenek-szovege-es-kepei-Forditotta-Kosaryn~II1621974
1621974
15868
302
Leírás: Gulliver a törpék országában. max Fleischer filmjének szövege és képei. Fordította Kosáryné Réz Lola. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor