Képeslap Tételek

Tételek száma: 24

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, its well worth seeing!
20019.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, it's well worth seeing!

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
130 db főleg RÉGI motívumlap, sok litho és fotólap. Művészlapok, hölgyek, gyerek, vallás, katonai, macskák és majmok. Vegyes minőség / 130 mostly pre-1945 motive cards, many litho and photo postcards. Art, Lady, children, religious, military, cats and monkeys, mixed quality
20020.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
85 db RÉGI dombornyomott, litho és textil üdvözlő művészlapok, vegyes minőség / 85 pre-1945 embossed, litho and textile greeting art postcards, mixed quality
20021.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
86 db RÉGI dombornyomott, litho és textil üdvözlő művészlapok, vegyes minőség / 86 pre-1945 embossed, litho and textile greeting art postcards, mixed quality
20022.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
59 db főleg RÉGI motívumlap, üdvözlőlapok, művészlapok, vegyes minőség / 59 mostly pre-1945 motive postcards, greeting postcards and art postcards in mixed quality
20023.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
58 db RÉGI művész motívumlap, sok lithoval. vegyes minőség / 58 pre-1945 art motive postcards with many lithos, mixed quality
20024.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
38 db RÉGI használatlan főleg vallásos művészlap, sok lithoval, vegyes minőség / 38 pre-1945 unused mostly religious art motive postcards with many lithos, mixed quality
20025.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
27 db RÉGI Ezredéves Kiállítás művészlap, főleg barna 2 Kr Ga. de köztük 3 db piros 5 Kr Ga., vegyes minőség / 27 pre-1905 Hungarian Millenium Exposition art postcards. With mostly brown 2 Kr Ga. and 3 red 5 Kr Ga., mixed quality
20026.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12 db RÉGI osztály tablókép és fürdőző csoportkép, fotó képeslapok / 12 pre-1945 photo postcards of Hungarian class groups and bathing people
20027.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
7 db RÉGI fotó képeslap, osztály csoportképek, katonák, gyári munkások, vegyes minőség / 7 pre-1945 photo postcards of classes, soldiers and factory workers, mixed quality
20028.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4 db RÉGI képeslap; Somorja, Bozó üdvözlő, Putte-Grasheide / 4 pre-1945 postcards, Samoryn, greeting card, Putte-Grasheide
20029.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db régi Mallász Gitta grafikai képeslap, üdvözlőlapok / 3 pre-1945 graphic postcards, greeting cards with the signature of Mallász Gitta
20030.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft