Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, részben kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~5/Jelzett-gorog-porcelan-tanyer-24K-arannyal-aranyozva-reszben-kezzel-festve-Handgolded-chi~II1624824
1624824
11092
302
Leírás: Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, részben kézzel festve / Handgolded chinaware plate d:27 cm
: vörös_iván