Porcelán

Tételek száma: 53

Herendi Apponyi mintás leveses csésze + alj (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan
11050.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,75
50,00
11051.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,73
77,78
6 db Herendi virágmintás tányér, kézzel festettek, jelzettek (koronás), apró kopásokkal, d: 19 cm
11052.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,38
Herendi virágmintás talpas tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11053.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 11,5×7,5 cm
11054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
4,44
Zsolnay bambusz mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11056.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,53
72,22
Zsolnay eozin mázas akt óriáskagylóval, jelzett, apró mázkopással, m: 12 cm
11057.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,58
16,67
20
11058.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,33
Zsolnay szívecskés tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×8,5 cm
11059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm.
11060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
6 db Zsolnay süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, d: 19 cm
11061.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,36
38,89
Hollóházi retró lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11062.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,16
4,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.