Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~4/Sz-jelzessel-Iszogato-vadasz-Festett-keramia-jelzett-piszkos-m13-cm~II1529575
1529575
11008
302
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13 cm
: vörös_iván