Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419873
10572
302
Ex libris - small-graphics
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Gábor Dénes, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 5x4 cm. 1543052
10573
302
Ex libris - small-graphics
Karl Hugo Frech (1883-1945): Ex libris Wilh. Johannsen, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6 cm 1419662
10574
302
Ex libris - small-graphics
Gartmann jelzéssel: Ex libris Otto Holl, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×4 cm 1419867
10575
302
Ex libris - small-graphics
André Gastmans(?-?): Ex libris Leo Arras. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6,5 cm 1414964
10576
302
5500
Ex libris - small-graphics
Gastmans, Dolatovska, Sora Natalia, ...5 db ex libris rézkarc, jelzettek / 5 Etched bookplates 14x11 cm 1627136
10577
302
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Modernista ex libris, fametszet, papír, jelzett a metszeten, / modernist bookplate 140x100 mm 1627137
10578
302
Ex libris - small-graphics
1936 Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Debrecen, Greiner Mihály ex libris. Linómetszet, papír. Jelzett a dúcon. 150x105 mm 1627139
10579
302
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 3 db Reisinger Jenő ex libris. Linómetszet. némelyik a dúcon jelezve, 1595238
10580
302
Ex libris - small-graphics
Gál János (1894-1976): Ex libis Staibl Andor. Linó, papír, jelzett a linón, 14×10 cm 1622559
10581
302
Ex libris - small-graphics
Gergely Sándor (1888-1932): Berger Henrik könyveiből, erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×9 cm 1433974
10582
302
Ex libris - small-graphics
P. L. Gerosa (?-?): Numizmatikai Ex Libris, Dott. Roberto Callini. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 6.5×5.5 cm 1433999
10583
302
Ex libris - small-graphics
Ernesto Guffanti (?-?): XII. Congresso Internazionale dell'Exlibris, Lugano, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7.5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft