2 magyar rézkarc:Ex Libris Légrády Sándor, ex libris Dr. Réthy István.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~2/2-magyar-rezkarcEx-Libris-Legrady-Sandor-ex-libris-Dr-Rethy-Istvan-Rezkarc-papir-jelze~II1419781
1419781
10783
302
Ex libris - small-graphics
Leírás: 2 magyar rézkarc:Ex Libris Légrády Sándor, ex libris Dr. Réthy István. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate, 9x7cm
: ekb