15052.
301. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.