Dr. Kemty Károly: A magyar közigazgatási jog. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadó-Vállalat. Ötödik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.