A hatályos magyar törvények gyűjteménye. VI. kötet. 1908-1910-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kissé kopottas borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.