Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 24

15785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kipling, Rudyard: The five nations. London, 1903, Methuen and Co. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
15786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Websters new international dictionary of the English language I.-II. London, 1950. Bell and Sons. Egészvászon kötésben, kissé kopott, néhány lap sérült. / In full linen binding, some pages damaged.
15787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar-német szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és német nyelven./ Hungarian-German Illustrative Dictionary. Linen-binding, in Hungarian and German language.
15788.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hahn, Michael: Lehrbuch der klassischen tibetischen Schriftsprache. Bonn, 1974, szerzői. Fénymásolt példány, papírkötésben, jó állapotban.
15789.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 5 db:  New Headway Elementary. Angol-magyar szójegyzék, és nyelvtani összefoglaló. The third edition. h.n., é.n., Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Paul Seligson: New English File. Pre-intermediate Students Book. Oxford, 2014, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.  Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Tracy Byrne: New English File. Intermediate Students Book-Workbook.Oxford, 2014-2017, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.  David Cotton, David Falvey, Simon Kent: Pearson/Longman Intermediate Language Leader Coursebook and CD-Rom. Harlow, 2008, Pearson Education Limited. Kiadói papírkötés, angol nyelven, tollas bejegyzésekkel.
15790.

Vegyes könyvtétel, 5 db: New Headway Elementary. Angol-magyar szójegyzék, és nyelvtani összefoglaló. The third edition. h.n., é.n., Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Paul Seligson: New English File. Pre-intermediate Student's Book. Oxford, 2014, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel. Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Tracy Byrne: New English File. Intermediate Student's Book-Workbook.Oxford, 2014-2017, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel. David Cotton, David Falvey, Simon Kent: Pearson/Longman Intermediate Language Leader Coursebook and CD-Rom. Harlow, 2008, Pearson Education Limited. Kiadói papírkötés, angol nyelven, tollas bejegyzésekkel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db angol nyelvű könyv - Cheyney, Peter: Never a dull moment, Dressed to kill; Grey, Zane: shadow on the Trail, The last trail. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15791.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Der Brock-Haus von A-Z. Weltbild. Leipzig-Mannheim, 2000, F.A. Brockhaus. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15793.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Enyd Blyton: The Twins at St Clares. The Twins at St Clares. The OSullivan Twins. Summer Term at St Clares. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
15795.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grotesche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.
15796.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft