Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 147

15361.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. Első kötet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt, 1 sztl. lev. + 1 t. + 1 sztl. lev.+138 p. + 1 kihajtható t. Kiadó kissé kopottas papírkötésben, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Tőry Emil (1863-1928) névbejegyzésével.
15362.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15364.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az új városháza. Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga. Bp., 1941. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15366.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Középítkezések 1941. Összeáll.: Halász Árpád. Bp., [1942]. Papírkötésben, jó állapotban.
15367.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15368.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Große europäische Buchmalerei. Die Kunst der Initiale. Stuttgart - Zürich, 1980, Müller und Schiller - Coron Verlag. 25. számú sorszámozott példány, készült 1495 példányban. 4 db kódexlap igényes reprodukciója fa keretben, kísérőfüzettel, bársony mappában, karton védőtokkal, jó állapotban.
15369.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15370.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15371.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15372.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft