Aranyozott ezüst(Ag) bross, tigrisszemmel, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 8,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~29/Aranyozott-ezustAg-bross-tigrisszemmel-jelzett-4x3-cm-brutto-8-3-g~II1606507
1606507
19011
300
Jewellery
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) bross, tigrisszemmel, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 8,3 g
: vörös_iván