16035.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papÃrrégiségek rendkÃvül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borÃtóval, foltos, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.