15926.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Mérey Gyula: Mennyiségtan. A leánygimnéziumok, leányliceumok és leánykollégiumok II-III. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.