15847.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Budapest, 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva.