15029.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,12 EUR, 2,29 USD
Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világ körül Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.