Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/308.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Bethlen Gábor (1580-1629). Fery Antal fametszetei. Vál.: Bottyán János. Bp., 1980, Kiadja a Magyarországi Református Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, mely hozzáragadt a kötéshez. Készült 500 példányban.
A Csongrád megyei sajtó. 1944-1978. Szerk.: Papp Zoltán. Szeged, 1978, Szegedi Nyomda-Csongrád megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1300 példányban. Jó állapotban.
Dr. Dobos Gyula: A Perczelek. Nemesi családok Tolna megyében. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban, a papírborító a műbőrborítóra ragadt. 1000 példányban adták ki. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kórház a vasgyárban. A vasgyári kórház története. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, porcelán plakettel. Kiadták 1400 példányban, ebből számozva 700 db. Ez a 65. számú példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
J. Chr. Lehmann: A bányafúróról. Beschreibung des Bergbohers Leipzig 1750. Miskolc, 1989, "Péch Antal" Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. A hasonmáskiadás és a fordítás az 1750-ben megjelent 2. kiadás alapján készült.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Borsod megye fejlődése a két kongresszus között. Szerk.: Kovács Mihály, Szabó János. Borsod IV. Miskolc, 1975, Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (800/086.) példány. Jó állapotban.