A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.