Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
4 db kiadvány - Fisch O. Róbert: A sárga csillag fénye. 1998, Sárga Csillag Alapítvány; Der Holocaust. Rassenhass und Antisemitismus in Deutschland; Terezín. 1997.; Féner Tamás - Scheiber Sándor: ... és beszéld el fiadnak... Bp., Corvina. Kötetenként változó, jó állapotban.
Pálgi, Joél: ... és jött a fergeteg. Héberből ford. Diamant Elemér. Tel Aviv, [é. n.] Alexander. 375 l. Kiadói félvászon kötésben. Belül a kötéstábla elvált.