dr. Rátvay Géza: A római jog története és rendszere. Jogakadémiai előadások. Kassa, 1916. ,,Felsőmagyarországi" Politikai Napilap Nyomdája. 224p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Ritka!.