2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.