Pöstényi förödés a' mellyet Egy Magyar Lovas ezeredbül való százados (...) versekbe foglalt. Tsöbörtsök, 1787. 1921-es FACSIMILE kiadás, készült 1500 példányban, kissé kopottas állapotban.