Nagy Endre: A kabaré regénye. Bp., [1935], Nyugat. Első kiadás. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200016/Nagy-Endre-A-kabare-regenye-Bp-1935-Nyugat-Elso-kiadas-Kiadoi-aranyozott-kisse-kopo~II1609624
1609624
15607
300
Leírás: Nagy Endre: A kabaré regénye. Bp., [1935], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben.
: vörös_iván