Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonköt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200016/Katona-Jozsef-Bank-ban-Pest-1862-Heckenast-Kicsit-kopott-vaszonkotesben-jo-allapotban~II1464581
1464581
15618
300
Leírás: Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor