Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

15769.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15770.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15771.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15772.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15774.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15776.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15777.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kultura és Tudomány sorozat 2 kötet:  Dr. Baranyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914.) Első kiadás.  Heinrich Lhotzky: Az emberisé jövője. Fordította Schöpflin Aladár. Első kiadás. Bp., 1912-1918, Franklin. Kiadói félvászon-egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
15779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
15780.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft