1947 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor, 446. Fél... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~27/1947-Filmmuveszeti-evkonyv-XXVIII-evf-Szerk-Lajta-Andor-446-Felvaszon-megviseltes-al~II1607014
1607014
12886
300
Printed Materials
Leírás: 1947 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor, 446. Félvászon, megviseltes állapotban, sérült gerinccel, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. korabeli reklámokkal.
: tánczos_gábor