Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 22

XIX. sz vége: Ón, asztali zsebóra tartó, puttós díszítéssel / Tin pocketwatch holder 27 cm
11034.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XX. sz. eleje: Bronz kígyó (kobra) formájú zsebóratartó / Bronze pocket watch holder 29 cm
11035.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm
11036.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Szecessziós ón tál, jelzés nélkül, apró horpadással, 28×23 cm
11037.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Uchin Creation ezüst (Ag.) talpú és fogójú üveg bonbonier, csiszolt mintával, hibátlan, jelzett, m:16 cm
11038.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Empire ezüst (Ag.) talpú váza, csiszolt mintával, hibátlan, súlyozott, jelzett, m:28 cm
11039.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Ezüst (Ag.) talpú váza, csiszolt mintával, hibátlan, jelzett, m:27 cm
11040.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Díszes kovácsoltvas levélmérleg, jelzés nélkül, max. 2 kg, m: 37 cm
11041.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
A. Mignarde francia sztereoszkóp nyolc lemezzel, saját, kissé sérült dobozában
11042.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
cca 1910 Thorens fa zenedoboz, No. 27, háromféle dallammal (Faust Marsch, Loreley, Freischutz Jägerchor), svájci gyártmány, jelzett, 8.5x6x13 cm./ cca 1910 Thorens wood music box, No. 27, with three song (Faust Marsch, Loreley, Freischutz Jägerchor), Swiss made, signed, 8.5x6x13 cm.
11043.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft