Csillag József (1894-1977): A Mátrában. Színezett rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Csillag-Jozsef-1894-1977-A-Matraban-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-21C39727-cm~II1607560
1607560
10019
300
3400
Leírás: Csillag József (1894-1977): A Mátrában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×27 cm
: vörös_iván