Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 10,4x3,9 cm, 36,7 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/299/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~26/Aranyozott-ezustAg-fogpiszkalotarto-jelzett-10-4x3-9-cm-36-7-g~II1599761
1599761
19073
299
9500
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 10,4x3,9 cm, 36,7 g