Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 115

16006.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16007.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16008.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16009.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16010.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Halász István: Principikon. Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
16011.

Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16012.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Számítástechnikai értelmező szótár. Fordították: Czinege Zoltán, Fodor Ildikó, Inotai László, és Nagy Ákos. Bp., 1989, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, az első sarkai és a gerinc felső része kissé ütődött.
16013.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Budapest, 1944. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kissé kopottas borítóval.
16014.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16015.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Technikus Szótár/Technisches Wörterbuch I-II. Szerk.: Révész Samu. Bp., 1926, Dick Manó. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban./ LInen-binding, in Hungarian and German language.
16016.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
16017.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft