Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1336970
15994
299
100
Books and Documents with low starting prices
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben. 1224081
15995
299
100
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány. 1236848
15996
299
100
Kováts József: Emberek útra kelnek. Bp., é.n., Stádium. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel. 1255264
15997
299
100
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. A gerinc hosszanti irányban sérült, kissé levált. 1253908
15998
299
100
W. M. Thackeray: A virginiai testvérek I-II. Thackeray művei. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, sarkainál kisebb kopásokkal. 1252755
15999
299
100
Zeitschrift der Büchergilde Gutenberg. Dez. 1934. Nr. 12. Wien, 1935, Gutenberg. 208 p. Korabeli egészvászon-kötésben, számos képpel. 1253409
299
100
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. IV. kötet. Pesten, 1852, Heckenast. 672 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben. 1415141
16001
299
100
Fertsek Ferenc: Fickó meg a többiek. Budapest, é.n., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés. A kötése laza, a borítója kopott. Janovits István rajzaival. 1247445
16002
299
100
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel 1291977
16003
299
100
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben 1327654
16004
299
100
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben. 1252087
16005
299
100
Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft