https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 115

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
15970.

Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition
15971.

Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
7
Művészet 77. Főszerk.: Rideg Gábor. Bp., 1978, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15972.

Művészet '77. Főszerk.: Rideg Gábor. Bp., 1978, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Max von Boehn: Rokoko. Frankreich im XVIII. Jahrhundert. Berlin, 1919, Askanischer Verlag. 555 p. Finely illustrated throughout with 52 tipped-in boards. Red cloth-bound, gilt on the spine, upper board, clean tight pages. Light wear to the edges and spine tips.
15973.

Max von Boehn: Rokoko. Frankreich im XVIII. Jahrhundert. Berlin, 1919, Askanischer Verlag. 555 p. Finely illustrated throughout with 52 tipped-in boards. Red cloth-bound, gilt on the spine, upper board, clean tight pages. Light wear to the edges and spine tips.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Ádám Jenő: A skálától a szimfóniáig. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon-kötés kissé kopottas boríóval.
15974.

Ádám Jenő: A skálától a szimfóniáig. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon-kötés kissé kopottas boríóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15975.

Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
13
Gádoros Lajos: A lakás berendezése és méretezése. Bp., 1956, Mászaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15976.

Gádoros Lajos: A lakás berendezése és méretezése. Bp., 1956, Mászaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
15977.

Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Reinl Hans: Skiführer durch das Salzkammergut. Mit 24 Bildern, 10 Federzeichnungen und 3 Kärtchen. Wien, 1925. Artaria. Some pages are stained / Néhány oldal foltos
15978.

Reinl Hans: Skiführer durch das Salzkammergut. Mit 24 Bildern, 10 Federzeichnungen und 3 Kärtchen. Wien, 1925. Artaria. Some pages are stained / Néhány oldal foltos

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1930. Innsbruck, 1930. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
15979.

Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1930. Innsbruck, 1930. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5
Illustrierter Führer durch das Salzkammergut. 1. köt.: Von Gmunden bis Aussee. Salzburg, é. n., Zaunrithsche Buch- und Kunstdruckerei (Zaunrithsche Reiseführer 8.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
15980.

Illustrierter Führer durch das Salzkammergut. 1. köt.: Von Gmunden bis Aussee. Salzburg, é. n., Zaunrith'sche Buch- und Kunstdruckerei (Zaunrith'sche Reiseführer 8.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Terenyi, Edmund: Ski- und Wanderführer durch das Nockgebiet von Kärnten, Salzburg und Steiermark. Mit 20 Abbildungen und einer farbigen Routen-Skizze der Murauer-Nocke. Wien, 1933. Verlag der Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung
15981.

Terenyi, Edmund: Ski- und Wanderführer durch das Nockgebiet von Kärnten, Salzburg und Steiermark. Mit 20 Abbildungen und einer farbigen Routen-Skizze der Murauer-Nocke. Wien, 1933. Verlag der "Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung"

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz