https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 115

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
József Mindszenty: Devant le tribunal du peuple. Bp., 1949. Éd. d État. 205 p. Kiadói félvászonkötésben.
15957.

József Mindszenty: Devant le tribunal du peuple. Bp., 1949. Éd. d État. 205 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Duff Cooper: Haig. Ein Mann und eine Epoche. Budapest, é.n., Otto Schlegel. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes gerinccel, foltos borítóval, fotókkal, és kihajtható térképekkel ábrázolva, német nyelven.
15958.

Duff Cooper: Haig. Ein Mann und eine Epoche. Budapest, é.n., Otto Schlegel. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes gerinccel, foltos borítóval, fotókkal, és kihajtható térképekkel ábrázolva, német nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.
15959.

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Wilhelm Braun-Feldweg: Ipar és forma. Fordította Rozgonyi Ádám. Művészet és elmélet. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15960.

Wilhelm Braun-Feldweg: Ipar és forma. Fordította Rozgonyi Ádám. Művészet és elmélet. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Tóth Imre mk. őrnagy: Hagyományos és Reaktív Fegyverzeti Eszközök Alkatrészek Felújítása. Bp., 1980, Magyar Néphadsereg Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Kiadói ragasztott papír.
15961.

Tóth Imre mk. őrnagy: Hagyományos és Reaktív Fegyverzeti Eszközök Alkatrészek Felújítása. Bp., 1980, Magyar Néphadsereg Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Kiadói ragasztott papír.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)
15962.

Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
14
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. /  Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
15963.

Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5
Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.
15964.

Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
15
Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a gerince picit hiányos, a kötése laza, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.
15965.

Szécsy János: Az erőszak kora. Fejezetek egy egy közjáték lélektanából. Budapest, 1943, Pharos. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a gerince picit hiányos, a kötése laza, a könyvben ceruzás aláhúzásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db:  Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült.  Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
15966.

Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal.  Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.  Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15967.

Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal. Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Serényi H. Zsigmond. Formák fehérben - Forms in White. Budapest, 2005, King Print Nyomda, 26 p. Kiadói papírkötés. A művész által aláírt kiállítás katalógus.
15969.

Serényi H. Zsigmond. Formák fehérben - Forms in White. Budapest, 2005, King Print Nyomda, 26 p. Kiadói papírkötés. A művész által aláírt kiállítás katalógus.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz