Könyvek: Történelem

Tételek száma: 85

15179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Smets, Mór: Az Osztrák Birodalom története. 1., 3. köt. Nagybecskerek, 1891-1892, Pleitz Pál. Kicsit sérült félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15180.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Jó állapotban.
15181.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Szabó Dezső: Küzdelmek a nemzeti királyságért 1505-1526. Bp., 1917, Franklin. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15182.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dr. Imre Sándor: Nemzetnevelés. Jegyzetek a magyar művelődési politikához. Bp., 1912. Magyar Társadalomtudományi Egyesület szabad iskolája.
15183.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kis folttal a felső lapszéleken. Jó állapotban.
15185.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15186.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15187.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15188.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15189.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Donáth Ferenc: Reform és forradalom. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
15190.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft