https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 45

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Schmidt T.: Az anatomia alapvonalai. Bp., 1904, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték. Generisch Antal (1842-1918) orvos profeszor hagyatéki pecsétjével.   Generisch Antal (1842-1918) orvos, egyetemi tanár, MTA tag, a kolozsvári Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem orvosi karának dékánja (1876-77), majd rektora (1877-1878), később a Budapesti Tudományegyetem orvosi karának dékánja (1900), majd rektorának. (1910-1911)
15422.

Dr. Schmidt T.: Az anatomia alapvonalai. Bp., 1904, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték. Generisch Antal (1842-1918) orvos profeszor hagyatéki pecsétjével. Generisch Antal (1842-1918) orvos, egyetemi tanár, MTA tag, a kolozsvári Magyar Királyi Ferenc József Tudományegyetem orvosi karának dékánja (1876-77), majd rektora (1877-1878), később a Budapesti Tudományegyetem orvosi karának dékánja (1900), majd rektorának. (1910-1911)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.
15423.

Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Lótenyésztők kézikönyve. Szerk.: Dr. Bodó Imre, Dr. Hecker Walter. Bp., 1998, Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15424.

Lótenyésztők kézikönyve. Szerk.: Dr. Bodó Imre, Dr. Hecker Walter. Bp., 1998, Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15425.

Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Flammarion, Camile: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötet. Fordította: Hoitsy Pál. Harmadik átjavított, a legújabb eredeti után átdolgozott és kibővített kiadás. Számos illusztrációval. Budapest, 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, javított gerinccel, a II. kötetben a 264-265. oldal között egy illusztráció kijár.
15426.

Flammarion, Camile: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötet. Fordította: Hoitsy Pál. Harmadik átjavított, a legújabb eredeti után átdolgozott és kibővített kiadás. Számos illusztrációval. Budapest, 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, javított gerinccel, a II. kötetben a 264-265. oldal között egy illusztráció kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Camille Flammarion: Uránia. Bieler, Gambard és Myrbach eredeti rajzaival. Bp., 1896, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap kijár, számos szövegközti illusztrációval.
15427.

Camille Flammarion: Uránia. Bieler, Gambard és Myrbach eredeti rajzaival. Bp., 1896, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap kijár, számos szövegközti illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.
15428.

Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.
15429.

Adiano Collardo: Avium vivae icones. Brüsszel, 1967, Culture et Civilisation. Kiadói műbőr-kötés, francia nyelven. Reprint. / Leatherette-binding, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn.  The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
15430.

Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn. The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
15431.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
15432.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
15433.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz