1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.