Ezüst(Ag) aranyozott, szintetikus kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, mé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/298/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~400017/EzustAg-aranyozott-szintetikus-kovekkel-kirakott-gyuru-jelzett-meret-52-brutto-7-1-g~II1567128
1567128
19047
298
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) aranyozott, szintetikus kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 7,1 g
: vörös_iván