15090.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. FordÃtotta: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hÅ‘sei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borÃtóval, kissé laza fűzéssel.