15029.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
100 Ft
0,27 EUR, 0,29 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.