15075.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.