Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1592384
15000
298
Books: Travelling, Local History
Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája.
Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. 1595460
15001
298
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 kihajtható)+LX képtábla 30 lapon+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban. 1592561
15002
298
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban. 1592552
15003
298
Hajdók Imre, Kőhegyi Mihály: Nagybaracska földrajza és története 1848-ig. Baja dolgozatok 2. Baja, 1976,(Türr István Múzeum), 280 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Ritka! 1592595
15004
298
Dr. Csomár Zoltán: Mátészalka. Mátészalka, 1968, Mátészalkai Községi Tanács. Kiadói műbőr-kötés. 1591487
15005
298
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 1591481
15006
298
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1591477
15007
298
Jenei Ferenc, Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1591474
15008
298
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1591464
15009
298
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1581048
15010
298
Dercsényi Dezső, Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1567012
15011
298
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft