https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Krausz Tamás: Sztálin élete és kora. Bp., 2003, Pannonica Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állípotban.
15224.

Krausz Tamás: Sztálin élete és kora. Bp., 2003, Pannonica Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állípotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.
15225.

Napóleon önéletírása. Bp., 1992, Szépia. Kiadói rézplakettel illusztrált velúrkötés, kiadói karton-tokban. Reprint kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Az almánfalvi Niamessny család története és Dr. Niamessy Mihály a XX. század közéletében. Szerk.: Komáromi László. Bp., 2011, Helikon. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15226.

Az almánfalvi Niamessny család története és Dr. Niamessy Mihály a XX. század közéletében. Szerk.: Komáromi László. Bp., 2011, Helikon. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.
15227.

Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói, 50 db. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, 5 db hiányzik(12, 14, 20, 27, 28).
15228.

Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói, 50 db. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, 5 db hiányzik(12, 14, 20, 27, 28).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Elszász Oszkár: Az egyetlen út. Győz vagy bukik a kapitalista világrend? Budapest, 1932, Dante Kiadás. Fűzött papírkötés, 180 p. Felvágatlan példány!
15229.

Dr. Elszász Oszkár: Az egyetlen út. Győz vagy bukik a kapitalista világrend? Budapest, 1932, Dante Kiadás. Fűzött papírkötés, 180 p. Felvágatlan példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Zichy Antal: Az angol forradalom története. Pest, 1867, Emich Gusztáv. Kötéstábla nélkül.
15230.

Zichy Antal: Az angol forradalom története. Pest, 1867, Emich Gusztáv. Kötéstábla nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15231.

Sztárai Mihály: História Perényi Ferenc kiszabadulásáról. Perényi Péter élete és halála. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
15232.

Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15233.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.
15234.

Dr. Notter Antal: A Szent István Társulat Története. Bp., 1904, Szent István Társulat. Átkötött műbőr-kötés, az átkötéshez a címlapot felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Lord Russell A horogkereszt rémtettei. Fordította Gábor Jozefa. Bp., 1955, Szikra. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15235.

Lord Russell A horogkereszt rémtettei. Fordította Gábor Jozefa. Bp., 1955, Szikra. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz